آموزش قوانین سرپرستی گرفتن حیوانات خانگی


واگذاری سگ

چرا مردم حیوانات خود را رایگان اهدا می کنند؟
افرادی که اینجا آگهی ارسال می کنند از حامیان حیوانات هستند و برای آنها اهمیت دارد که بعد از خودشان چه شخصی از حیوان آنها مراقبت می کند به همین دلیل به جای فروختن ، حیوان خود را رایگان به یک فرد واجد شرایط اهدا می کنند.
 
چه کسی آگهی ها را در سایت میزاره؟
تمام آگهی ها در سایت توسط صاحب آگهی درج می شود و هر زمان که بخواهد می تواند آکهی خود را ویرایش کند و یا حتی حذف کند. ما دخالتی در این خصوص نداریم.
 
وظیفه ما در این سایت چیست؟
سایت ما مسئول نظارت و ساماندهی آگهی ها را دارد و تصمیم گیرنده نهایی صاحبین حیوان هستند.
 
امکان ارسال حیوانات به سایر شهرها وجود دارد؟
به دلیل سو استفاده های مکرر این امکان وجود ندارد همچنین صاحب حیوان موظف است طبق قوانین حیوان خود را درب منزل شما تحویل داده تا از صحت آدرس مطمئن شود.
 
اگر برای تحویل خودمان مراجعه کنیم امکان پذیر است؟
خیر متاسفانه در چنین حالتی امکان پذیر نیست و صاحب حیوان نمیپذیرد توصیه میکنیم فقط آگهی های شهر خودتان را بررسی کنید.
 
مدت زمان اعتبار آگهی ها چقدر است؟
تقریبا نژاد های خاص در کم تر از ۱۲ ساعت واگذار می شوند. و آگهی توسط اگهی دهنده پاک می شود لطفا با آگهی های قدیمی تا حد ممکن تماس نگیرید .
 
برای دریافت حیوانات واگذاری باید پول پرداخت کنیم؟
کلیه آگهی های واگذاری این سایت کاملا رایگان بوده و واگذار کننده حق دریافت پول حیوان را ندارد اما گاها برخی افراد هزینه وسایل را از شما دریافت می کنند که حتما هزینه خرید وسایل را به صورت حضوری پرداخت کنید. در صورت که واگذار کننده از شما پول فروش حیوان را درخواست کرد از طریق صفحه هر آگهی مطابق تصویر زیر به ما گزارش دهید.
 
اگر صاحب آگهی پاسخگو نبود چیکار کنیم؟
صحت شماره تلفن تمام آگهی دهنده ها از طریق سامانه پیامکی تائید می شود اما چنانچه بعد از چندین بار تماس قادر به برقراری ارتباط با صاحب حیوان نشدید از طریق گزینه ای که در صفحه آگهی وجود دارد مطابق تصویر بالا به ما گزارش دهید تا توسط کارشناسان ما پیگیری شود. به این نکته دقت داشته باشید حیوانات با شرایط و نژاد خاص در کم تر از ۱۲ ساعت واگذار می شوند.
 
امکان این وجود دارد اگر حیوان خاصی موجود شد به ما اطلاع دهید؟
در نسخه بعدی سایت امکان ارسال پیامک برای کسانی که متقاضی هستند وجود خواهد داشت
 
فرم تعهدنامه چیه ؟
یک تعهد نامه ای است که شما هنگام دریافت حیوان امضا می کنید و تعهد می دهید که تحت هیچ شرایطی حیوان را نفروشید و در صورت مشکل صاحب قبلی را در جریان تمامی امور قرار دهید.
 
چرا مردم حیوانات خود را رایگان اهدا می کنند؟
افرادی که اینجا آگهی ارسال می کنند از حامیان حیوانات هستند و برای آنها اهمیت دارد که بعد از خودشان چه شخصی از حیوان آنها مراقبت می کند به همین دلیل به جای فروختن ، حیوان خود را رایگان به یک فرد واجد شرایط اهدا می کنند.
 
آیا بعد از دریافت حیوان صاحب قبلی می تواند حیوان را پس بگیرد؟
بعد از واگذاری طبق فرم تعهدی که هر دو شما امضا کردید صاحب حیوان شما هستید و صاحب قبلی حق گرفتن حیوان خود را ندارد. اما توجه داشته باشید حق فروش یا واگذاری مجدد بدون اجازه صاحب قبلی را نیز شما ندارید.
 
ساخته شده با