کارهایی که در ماه اول سرپرستی سگ جدید باید انجام دهید


واگذاری سگ

چند روز اول در خانه شما برای حیوان خانگی خاص و حیاتی است. سگ جدید شما از اینکه کجاست و چه انتظاری از شما دارد گیج می شود. تنظیم یک ساختار شفاف با خانواده برای سگ شما در ایجاد یک انتقال روان تا حد ممکن از اهمیت بالاتری برخوردار است.

 

قبل از اینکه سگ خود را به خانه بیاورید:
مشخص کنید که سگ شما بیشتر وقت خود را در کجا سپری خواهد کرد. از آنجا که با تغییر محیط (از پناهگاه یا خانه نگهداری به خانه شما) استرس زیادی خواهد داشت ، ممکن است هر خانه شکنی (در صورت وجود) را که آموخته فراموش کند. غالباً یک آشپزخانه برای تمیز کردن آسان بهترین عملکرد را خواهد داشت. اگر می خواهید سگ خود را با جعبه آموزش دهید ، حتماً وقتی جعبه سگ جدیدتان را به خانه می آورید جعبه ای تنظیم کنید و آماده استفاده باشید. درباره آموزش جعبه سگ خود بیشتر بدانید. منطقه ای که بچه های گربه شما در طول چند ماه اول بیشتر وقت خود را در آن سپری می کنند ، ضد سگ باشند. این ممکن است به معنای چسباندن سیمهای شل برق به تخته های قرنیز باشد. ذخیره مواد شیمیایی خانگی در قفسه های بلند ؛ از بین بردن گیاهان ، فرش ها و مواد شکستنی نصب جعبه ، و نصب دروازه کودک. آموزش سگ شما اولین لحظه ای است که او را در اختیار دارید. وقت بگذارید و یک لیست واژگان ایجاد کنید که همه در هنگام دادن راهنمایی به سگ شما استفاده می کنند. این به شما کمک می کند تا از سردرگمی جلوگیری کنید و به سگ شما کمک می کند دستورات خود را سریعتر بیاموزد. مطمئن نیستید از کدام دستورات استفاده کنید؟ نحوه گفتگو با سگ خود را بررسی کنید. هنگامی که سگ خود را تحویل می گیرید ، یک برچسب شناسه با شماره تلفن خود همراه داشته باشید تا از امنیت بیشتری برای سوار شدن به خانه و چند روز ناخوشایند برخوردار شود. اگر او میکروچیپ است ، اگر اطلاعات نجات یا پناهگاه قبلاً چنین کاری نکرده است ، حتماً اطلاعات تماس خود را با شرکت تراشه ثبت کنید.
 
اولین روز:
ما می دانیم که حرکت استرس زا است – و سگ جدید شما نیز همین احساس را دارد! قبل از اینکه او را به غریبه ها معرفی کنید ، به او فرصت دهید تا با خانه و خانواده شما تطابق پیدا کند. اطمینان حاصل کنید که کودکان می دانند چگونه به سگ نزدیک شوند بدون اینکه او را تحت فشار قرار دهند. برای اطلاعات بیشتر در مورد معرفی سگ و کودکان به اینجا بروید. هنگامی که سگ خود را تحویل می گیرید ، به یاد داشته باشید که از چه چیزی و چه زمانی تغذیه شده است. این برنامه را حداقل در چند روز اول تکرار کنید تا از پریشانی معده جلوگیری کنید. اگر می خواهید به مارک دیگری بروید ، این کار را در مدت زمان حدود یک هفته با افزودن یک قسمت غذای جدید به سه قسمت غذای قدیمی برای چندین روز انجام دهید. سپس به نیمی از غذای جدید ، نیمی از غذای قدیمی و سپس یک قسمت قدیمی به سه قسمت جدید بروید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رژیم غذایی سگ خود ، به بخش تغذیه سگ ما مراجعه کنید. در راه خانه ، سگ شما باید ایمن ترجیحاً در یک جعبه نگهداری شود. برخی از سگها سفرهای اتومبیل را استرس آور می دانند ، بنابراین داشتن او در یک مکان امن سفر به خانه را برای او و شما آسان می کند. پس از خانه ، بلافاصله او را به منطقه توالتش برسانید و زمان زیادی را با او بگذرانید تا به منطقه عادت کند و خودش را راحت کند. حتی اگر سگ شما در این مدت خودش را راحت کرد ، برای حوادث آماده باشید. ورود به خانه ای جدید با افراد جدید ، بوهای جدید و صداهای جدید حتی می تواند شکسته ترین سگ را از مسیر خارج کند ، بنابراین در هر صورت آماده باشید. به نکات بیشتر درباره آموزش خانه نیاز دارید؟ به بخش آموزش خانه سگ مراجعه کنید. اگر قصد دارید سگ خود را با جعبه آموزش دهید ، جعبه را باز بگذارید تا هر زمان که احساس کرد در صورت گرفتاری می تواند وارد آن شود. همچنین ، حتماً بایدها و نبایدهای آموزش جعبه سگ خود را بررسی کنید. از آنجا برنامه خود را برای تغذیه ، توالت و بازی / ورزش شروع کنید. از روز اول ، سگ شما به زمان خانوادگی و دوره های کوتاه انفرادی احتیاج دارد. اگر تنها ماند و غر زد ، تسلیم او نشوید. در عوض ، به او برای رفتار خوب ، مانند جویدن یک اسباب بازی یا استراحت بی سر و صدا توجه کنید (منبع: آماده سازی خانه خود برای یک سگ جدید). چند روز اول ، در اطراف سگ خود آرام و ساکت باشید و هیجان بیش از حد را محدود کنید (مانند پارک سگ یا کودکان محله). این نه تنها به سگ شما اجازه می دهد راحتتر ساکن شود ، بلکه به شما یک فرصت بیشتر می دهد تا او و دیگران را دوست داشته باشید و از آنها بیزارید. اگر او از خانه دیگری آمده باشد ، اشیایی مانند بند ، دست ، روزنامه ها و مجلات پیچیده ، پا ، صندلی و چوب فقط برخی از قطعات “تجهیزات آموزشی” است که ممکن است برای این سگ استفاده شده باشد. کلماتی مانند “بیا اینجا” و “دراز بکشید” ممکن است واکنشی غیر از واکنشی که انتظار دارید به دنبال داشته باشد. یا شاید او زندگی پنهانی داشته و هرگز با کودکان یا فعالیت پیاده رو معاشرت نکرده است. این سگ ممکن است محصول یک مجموعه بی پایان از ارتباطات مخلوط و انتظارات غیر واقعی باشد که نیاز به صبر و شکیبایی از طرف شما دارد.
 
هفته های بعد:
مردم اغلب می گویند تا چند هفته پس از فرزندخواندگی ، شخصیت واقعی سگ خود را نمی بینند. سگ شما ممکن است در ابتدا با شناخت شما کمی ناراحت باشد. صبور و درک کنید و همچنین برنامه ای را که برای تغذیه ، پیاده روی و غیره رعایت می کنید رعایت کنید. این برنامه به سگ شما نشان می دهد که از او چه انتظاراتی دارد و همچنین انتظاراتی که از شما دارد می تواند. پس از گفتگو با دامپزشک برای اطمینان از اینکه سگ شما همه واکسن های لازم را دارد ، ممکن است بخواهید سگ خود را به کلاس های آموزشی گروهی یا پارک سگ ها ببرید. به زبان بدن سگ خود بسیار توجه کنید تا مطمئن شوید او اوقات خوبی را سپری می کند – و ترس ندارد یا قلدر پارک سگ نیست. اگر مطمئن نیستید که برای چه علائمی باید تماشا کنید ، این فیلم را در مورد ایمنی در پارک سگ ها ببینید. برای داشتن یک زندگی طولانی و شاد در کنار سگ خود ، به برنامه اصلی که ایجاد کرده اید پایبند باشید و اطمینان حاصل کنید که سگ شما همیشه غذا ، وقت گلدان و توجه لازم را دارد. در کمترین زمان پیوند خواهید خورد! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایجاد برنامه تغذیه برای سگ خود ، هر چند وقت یک بار باید به سگ خود غذا دهید؟ اگر با مسائل رفتاری روبرو شدید و با آن آشنایی ندارید ، از دامپزشک خود یک توصیه مربی بخواهید. مربی ای را انتخاب کنید که از تکنیک های تقویت مثبت برای کمک به شما و سگ شما در عبور از این موانع رفتاری استفاده کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش مبتنی بر پاداش به آموزش سگ مراجعه کنید.

 
ساخته شده با